Mimo, że do Świąt Bożego Narodzenia zostało zaledwie kilka dni, część z nas nadal nie wie, co sprezentować swojemu bliskiemu pod choinkę. Półki w centrach handlowych uginają się pod ciężarem potencjalnych prezentów, jednak w naszych głowach pozostaje pustka. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że obdarowywana osoba to miłośnik futbolu. W końcu to nasz sport narodowy! Czy jest to również pasja osoby, którą chcesz obdarować? Poniżej przedstawiamy propozycje prezentów dla kibiców.
  1. Koszulka z nazwiskiem zawodnika
    Koszulka to najlepszy prezent – odpowiadają nasi redaktorzy. Wbrew pozorom, to produkt łatwo dostępny zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Ceny koszulek meczowych są zróżnicowane, ale i ich wybór jest szeroki. Możemy zakupić koszulki tradycyjne, ale także retro. Alternatywnie możesz poszukać wersji mini, czyli takich, które wieszamy w samochodzie

2. Książki tuż obok skarpetek stanowią świąteczną klasykę. Te o tematyce piłkarskiej szczególnie przypadną do gustu kibiców. Rynek książek piłkarskich ma nam wiele do zaoferowania. Najlepsze to m.in. Aniołowie o brudnych twarzach Jonathana Wilsona, Jak być piłkarzem Petera Croucha, czy Podcięte skrzydła kanarka Bartłomieja Rabij.

3. Dla zaangażowanych – piłka. To niby oczywistość, a jednak jej wybór nie należy do najłatwiejszych. Piłka o dobrych parametrach ucieszy jej posiadacza, dlatego weź pod uwagę jej rozmiar (np. 3 przeznaczone są dla dzieci). Zastanów się, do jakiego rodzaju nawierzchni będzie używana. A co jeśli zakupisz meczówkę? Meczówki, są przeznaczone głównie dla profesjonalnych zawodników i są znacznie droższe niż repliki. Mogą okazać się jednak dobrą inwestycją.

4. Czy Twój chłopak (albo dziewczyna) ciągle ucieka na Fifę do kolegów? Cóż, obdarowując fana piłki nożnej popularną grą, dokupując pada lub coinsy do fify, jak pisze nasz kolega z redakcji, sprawisz mu ogromną radość. Upewnij się jednak, czy nie jest już w pełni wyposażony o wszystkie możliwe gadżety!

5, Chcesz pozostać uparcie przy skarpetkach? Nic nie szkodzi! Przygotuj jednak takie, które będą praktyczne dla ich właściciela. W sklepach sportowych jest ich cała masa. Dodatkowo możesz uzupełnić skarpety piłkarskie o drobne, sportowe gadżety, które z pewnością poleci sprzedawca.


Oferta prezentów piłkarskich jest bogata, różnorodna i wychodzi znacznie dalej poza powyższą listę! Nie ma wątpliwości, że przy odrobinie wysiłku i kreatywności, każdy znajdzie odpowiednią niespodziankę dla wielbiciela piłki nożnej, szczególnie jeżeli jest on czynnie zaangażowany w grę. A co Wy chcielibyście znaleźć pod świątecznym drzewkiem? Czekamy na Wasze komentarze.

P.S. Pamiętajcie, że na stronie zlotygol.pl możecie sprezentować sobie lub bliskim nasze autorskie koszulki! Zapraszamy.