Złoty Gol

Łączy nas coś więcej niż piłka

Casuals

The Collective – Pierwszy taki projekt na świecie!

Za nami hit naszych ligowych boisk. Warszawska Legia podejmowała na Łazienkowskiej Lecha Poznań. Tegoroczny uczestnik Ligi Europy zmierzył się z ekipą, która reprezentowała Polskę w tychże rozgrywkach w poprzednim sezonie. Tym samym takie widowisko nie mogło obyć się bez specjalnie oprawy. Jakiej? Chodzi oczywiście o wspólny projekt Legii Warszawa i Grail Point o nazwie The Collective!

Czym właściwie jest The Collective? Wspólny projekt dwóch wyżej wymienionych podmiotów opiera się na łączeniu ze sobą mody, sportu, gamingu i rapu. W skrócie, projekt ma za zadanie łączyć różne subkultury oraz popularyzować świat gamingu w połączeniu ze streetwearem, poprzez współpracę z wieloma przedstawicielami popkultury. 

Co to ma jednak wspólnego ze Złotym Golem? Otóż, nasz właściciel, wspólnie z projektem The Collective, oglądał hit Ekstraklasy ze Skyboxa przy Łazienkowskiej 3. Z jego relacji wynika, że wszystkie pochlebne relacje się potwierdzają i mamy do czynienia z projektem, którego jeszcze w polskim sporcie i e-sporcie jeszcze nie było. Na ten moment łapcie kilka zdjęć z tego eventu i czekajcie na rozwój The Collective!

Dodaj komentarz

Obserwuj nas na Instagramie